Par mums

SIA Tax Representative Alliance Latvia ir starptautiskās organizācijas Tax Representative Alliance biedrs. Organizācija nodarbina augsta līmeņa profesionāļus nodokļu un grāmatvedības nozarēs no astoņpadsmit valstīm, un organizācijas mērķis ir nodrošināt uzņēmējiem grāmatvedības un juridiskos pakalpojumos pilnā apjomā gan Eiropas Savienības robežās, gan ārpus tām.
Kopā ar partneru uzņēmumiem mēs nodrošinām palīdzību klientiem jautājumos par PVN visā Eiropas Savienībā.
Mūsu komandai ir ievērojama pieredze, konsultējot gan latviešu, gan daudznacionālas kompānijas, kuras darbojas informāciju tehnoloģiju, būvniecības, ražošanas, mazumtirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas jomās, saistībā ar visiem PVN aspektiem, ieskaitot automatizētu PVN atmaksu, sistēmu ieviešanu, naudas plūsmas uzlabošanu, piegāžu ķēžu strukturizēšanu un PVN darījumos ar nekustamo īpašumu.
Mēs sniedzam šādus PVN uzskaites pakalpojumus: konsultēšana, palīdzība PVN reģistrēšanas jautājumos, kā arī uzņemamies veikt Jūsu PVN uzskaiti un sagatavot atskaites PVN atgūšanai. Piedāvājam arī individuālu pieeju, ņemot vērā Jūsu uzņēmējdarbības specifiku.

Mūsu PVN pakalpojumi:

PVN atbilstība (reģistrācija, deklarācija un ziņojumi)
Konsultācijas PVN jautājumos;
PVN atgriešana;
PVN audits
Citi jautājumi saistībā ar PVN (sarunas ar Valsts Ieņēmumu Dienestu, Finanšu Ministriju, palīdzība apmācībā jautājumos par PVN)

Kontaktinformācija

SIA Tax Representative Alliance Latvia
Mārupes iela 4-42, Rīga, LV-1002
e-pasts: info@taxallience.lv
Tālrunis: (+371) 29 16 60 09